KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12946147
nr 1294 6147
Tage Trotte
(1901-1928), Sverige
Oljemålning, Ökenlandskap. Signerad, daterad 1927. Olja på pannå, 60x72 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:39:26
2/12 19:06:53
Tage Trotte
Läs mer om Tage Trotte